Zaloguj się lub zarejestruj konto w serwisie

Sklep Techniczno-Narzędziowy EBMiA.pl

Autor: admin Data: 2017-12-28 15:10:55

 Nasz marka – Akcesoria CNC została powołana do życia w Augustowie, był to rok 2005. konsekwencją rozwoju marki było zainaugurowanie sklepu internetowego EBMiA.pl – to ukłon w stronę ułatwienia zakupów dla naszych klientów. Mamy w ofercie elementy budowy maszyn oraz automatyki. Mechanika, automatyka, sterowanie numeryczne CNC, elektryczne silniki i przekładnie. Profile wykonane z aluminium, sztuczne tworzywa i techniczne węże – to tylko kilka z wielu elementów w naszym wachlarzu produktowym. ebmiaMamy w ofercie sprzedażowej najważniejsze części maszyn – łożyska, klinowe pasy, zębate pasy i koła, silniki krokowe i elementy złączne - https://www.ebmia.pl/armatura-pneumatyczna-elementy-zlaczne-c-1452_1892_2070.html. Na tym nie koniec. Nasz asortyment to też technika liniowa i jej elementy. Jak prowadnice szynowe, koła łańcuchowe, specjalne śruby – kulowe i trapezowe. Naprawdę, mamy wszystko co koniecznie w procesie budowy i profesjonalnej naprawy maszyn.

 

 

sklep ebmia

 

Tworzymy też sterowniki numeryczne i inne systemy sterowania maszyn. Dopasowujemy je do zapotrzebowania indywidualnego klientów. Sprzedajemy narzędzia – frezy, narzynki, noże tokarskie i różne wiertła. Mamy też oprawki narzędziowe. A to naprawdę jeszcze nie koniec.

 

ebmia.plMarki producentów, które u nas znajdziesz to OPTIBEL, BEA, HIWIN, INA, THK czy LENZE. A jest tego znacznie więcej. Mamy ponad 100 tysięcy części w sprzedaży ciągłej. Współpracujemy z topowymi wytwórcami i dystrybutorami na terenie Polski i poza jej granicami. Mamy bardzo szeroką ofertę, której zróżnicowanie pozwala nam dopasować elementy do potrzeb nawet najbardziej wymagających odbiorców. W naszym zespole pracują ludzie, którzy zawsze są gotowi podzielić się rzetelnym i fachowym doradztwem. Dla nas w centrum uwagi stoi Klient i jego potrzeby w zakresie budowy czy naprawy maszyn. Takie podejście przyświeca nam od wielu lat. Kompleksowa obsługa i nastawienie na cel w postaci zadowolenia klienta sprawiają, że mamy dzisiaj cała siatkę miejsc, do których regularnie dostarczamy produkty i narzędzia. Oferujemy też produkty z kategorii pneumatyka i hydraulika jak np wyspy zaworower dostępne pod adresem:  https://www.ebmia.pl/zawory-elektrozawory-wyspy-zaworowe-akcesoria-c-1452_1890_1940.html

 

sklep techniczno narzędziowyNasz największy plus – to pracownicy. Wykwalifikowani ludzie, specjaliści w branży. Tacy, którzy po prostu wiedzą, co w branży piszczy. Pomagają w rozwiązywaniu konstrukcyjnych problemów, są też pomocni w dobieraniu narzędzi, komponentów i całych rozwiązań. To naprawdę ma znaczenie. Zresztą, opinie klientów na temat obsługi w naszym sklepie – jednoznacznie wskazują na to, że mamy do czynienia z najwyższą troską o klienta. Masz pytania o produkt lub inne rozwiązanie – oni są po to, żeby pomóc. Możesz też zrobić zakupy poza naszym sklepem internetowym, wystarczy skontaktować się z nami. Mailowo, telefonicznie lub faksem. Wszystkie produkty możesz kupić albo odebrać osobiście, bezpośrednio na terenie naszej siedziby.

 

sklep cnc

Brak komentarzy!
kod